Služby společnosti STEELMET

Společnost STEELMET dokáže zpracovávat veškeré druhy elektroodpadu původem z domácností i firem a úřadů. Nezpracováváme pouze světelné zdroje (zářivky, výbojky) a chlazení (lednice a mrazáky).

Naši pracovníci zpracovávají veškeré zařízení čistě formou ruční demontáže. Výhodou tohoto způsobu zpracování je ta nejvyšší kvalita třídění a čistota materiálů, které od nás odcházejí a jsou tak připraveny k opětovnému využití a výrobě nových výrobků. Každoročně zpracováváme přes 2.000 tun elektroodpadu plus se navíc podílíme na zpracování ještě většího množství lednic. Za poslední tři roky tedy naší společností „proteklo“ cca 7.000 tun elektroodpadu a podíleli jsme se i na zpracování cca 8.000 tun lednic. Pro představu – u lednice to dělá téměř 170.000 kusů, což už je úctyhodná hromada.

Pokud bychom měli nastínit možné směry dalšího rozvoje společnosti, snažíme se zejména rozšířit portfolio našich služeb, abychom mohli snáže čelit případným výkyvům v dodávkách elektroodpadu. Takže zatím co doposud jsme se profilovali čistě jako zpracovatel elektroodpadu, v současné době se nám začíná dařit nabízet služby i mimo tento segment. Jde zejména o drobné montážní a demontážní práce, kde jsme schopni našim zákazníkům nabídnout dobrou kvalitu za rozumnou cenu. To vše navíc s možností bonusu tzv. náhradního plnění, kdy si mohou firmy veškeré platby, které zrealizují směrem k naší společnosti, započíst pro splnění své povinnosti zaměstnávání zdravotně postižených osob, kterou nejsou schopni splnit v rámci svých vlastních zaměstnanců.

Nabízíme:

REC GROUP