Kudy k nám

Popis příjezdových tras

GPS souřadnice – 49°04’16.828″N, 17°25’20.734″E

Po silnici I/55 ze směru od Přerova a Otrokovic přijedete do Starého Města. Na světelné křižovatce odbočíte doprava. Na další světelné křižovatce následující po 450 m odbočíte vlevo na silnici II/427. Po dalších 200 m odbočíte doleva a na následujícím kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Po rychlostní silnici I/50 od Brna odbočíte po minutí obce Zlechov hned po podjetí železniční trati doprava směr Staré Město na silnici II/427. Po 1100 metrech za firmou Plastmont odbočíte doprava na kruhový objezd. Na kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Po silnici II/427. Jakmile vjedete do Starého Města, odbočíte za firmou Plastmont doprava na kruhový objezd. Na kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Po rychlostní silnici I/50 po obchvatu Uherského Hradiště přejedete most přes řeku Moravu. Na první křižovatce odbočíte doprava na silnici II/427 směr Přerov. Jakmile vjedete do Starého Města, odbočíte za firmou Plastmont doprava na kruhový objezd. Na kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Po silnic II/497 přijedete do Uherského Hradiště. Na první světelné křižovatce u městského parku odbočíte doprava. Průtahem přes Uherské Hradiště přijedete do Starého Města, které projedete směr Brno. Na poslední světelné křižovatce odbočíte doleva směr Bzenec, Moravský Písek. Po 200 m odbočíte doleva a na následujícím kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Průtahem přes Uherské Hradiště přijedete do Starého Města, které projedete směr Brno. Na poslední světelné křižovatce odbočíte doleva směr Bzenec, Moravský Písek. Po 200 m odbočíte doleva a na následujícím kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

Po průjezdu Kunovic po silnici I/55 odbočíte u supermarketu Slovácko a autosalonu Peugeot doprava směr Brno. Vjedete na silnici I/50, která tvoří v tomto úseku obchvat Uherského Hradiště, směrem na Brno. Po přejetí mostu přes řeku Moravu odbočíte na první křižovatce doprava na silnici II/427 směr Přerov. Jakmile vjedete do Starého Města, odbočíte za firmou Plastmont doprava na kruhový objezd. Na kruhovém objezdu opět doleva. Necelých 80 m za kruhovým objezdem odbočíte doprava a po 150 m přijedete přímo k vrátnici naší společnosti.

REC GROUP